na stránkách věnovaných špičkovému komunikátoru HTC Touch Pro www.touchpro.cz ! Naleznete zde jak základní informace o tomto telefonu, tak i multimediální obsah a spostu dalších užitečných informací.
Aplikace
Mějte prosím na paměti, že po nainstalování některých aplikací je třeba provést softwarový reset telefonu pro jejich zprovoznění. Některé aplikace vyžadují verzi .NET Compact Framework 3.5, proto si ji předně stáhnete zde v aplikacích a nainstalujte!MoDaCo NoDataDownload
Skvělý a jednoduchý prográmek, který vašemu telefonu dokáže zabránit připojení k internetu. K dispozici máte vaše datové profily, které můžete jednotlivě vypnout a zapnout. Aplikaci využijete především v zahraničí, kde poplatky za data v roamingu jsou přehnaně vysoké a vy se jim chcete vyhnout.
Velikost: 25 kbPřidáno: 30.12. 2008Staženo: 4957x


Total Commander 2.51Download
Total Commander je skvělý pomocník, nejen jako správce souborů, ale také vám poslouží k úpravě registrů windows. Více o editaci registrů čtěte v sekci Články / Návody.

Stáhnutý balíček rozbalte a v telefonu nainstalujte soubor tcmdpocketarm.cab. Pokud chcete mít program počeštěný, nainstalujte i soubor cesky.cab, který je součástí staženého archivu.
Velikost: 227 kbPřidáno: 27.12. 2008Staženo: 6602x


.NET Compact Framework 3.5Download
Spousta aplikací, např. HTorch potřebují mít nainstalovaný právě .NET Compact Framework 3.5 ke svému provozu. .NET Compact Framework 3.5 si tedy stáhněte jako jednu z prvních aplikací a nainstalujte do paměti telefonu.
Velikost: 227 kbPřidáno: 27.12. 2008Staženo: 15033x


Skype 2.5 BetaDownload
Vynikající program pro telefonování přes internet, jak jej znáte z vašeho PC. Telefonování je doporučeno v rychlé síti 3G nebo síti Wifi.

Nejnovější verzi můžete stahovat na serveru Skype.com.
Velikost: 5524 kbPřidáno: 27.12. 2008Staženo: 6444x


StopWatch 2.0 - Jednoduché stopkyDownload
Jednoduché stopky inspirované vzhledem TouchFlo 3D. Pomocí stopek můžete změřit až 10 mezičasů. Výsledky si můžete uložit do xml souboru.

Odkaz na autora.
Velikost: 428 kbPřidáno: 26.12. 2008Staženo: 5261x


QIP PDA (2110) - Skvělý ICQ klientDownload
Vynikající ICQ klient v češtině, který nabízí v kombinaci s hardwarovou klávesnicí telefonu HTC Touch Pro velice komfortní prostředí k chatování se svými přáteli. QIP umí otevřená okna konverzací zobrazovat jako panely, zachovává historii, dále si můžete vytvářet vlastní statusy, můžete používat smajlíky které znáte z vašeho počítače a další.

Vždy aktuální verze zde ke stažení.
Velikost: 894 kbPřidáno: 26.12. 2008Staženo: 5272x


LittleTimeTable - rozvrh hodinDownload
Vynikající program nejen pro studenty, kteří si nepamatují svůj rozvrh hodin. Ke každému předmětu můžete přidat informaci o učebně, vyučujícím, přesném časovém rozmezí a můžete jej odlišit speciální barvou od ostatních předmětů. Telefon vám pak během dne ukazuje, v které části dne se nacházíte a jaký máte právě předmět. Další funkce jsou:

Automatické roztahovaní rozvrhu, zvýraznění aktuálního dne, možnost vytvoření více rozvrhů, podpora více jazyků (v tuhle chvíli CZ a EN). Domovské stránky
Velikost: 105 kbPřidáno: 17.12. 2008Staženo: 3184x


HTorch 3.2 - Rychlá svítilna v kapseDownload
Velice užitečná aplikace, po jejímž spuštění se rozsvítí LEDka na zadní straně telefonu a telefon vám tak může posloužit jako kapesní svítilna. Intenzitu světla můžete případně zesílit. Aplikaci můžete ovládat prsty nebo středovým tlačítkem. Tlačítko nahoru slouží pro zapnutí/vypnutí LEDky a tlačítko dolů slouží k vypnutí displeje.

Pro zprovoznění musíte mít v telefonu nainstalovaný .NET Compact Framework 3.5, který můžete stahovat zde v aplikacích.
Velikost: 47 kbPřidáno: 17.12. 2008Staženo: 7883x


Reklamawww.ppc-cestiny.cz - Vaše oblíbené aplikace hezky česky© Copyright 2008, created by Michal Biel.