na stránkách věnovaných špičkovému komunikátoru HTC Touch Pro www.touchpro.cz ! Naleznete zde jak základní informace o tomto telefonu, tak i multimediální obsah a spostu dalších užitečných informací.
Články / Návody

YouTube a Flash v prohlížeči Opera Mobile

Autor: Michal Biel
Datum: 13.01. 2009
Počet zobrazení: 15541x

Vadí vám, že Opera Mobile nezobrazuje na stránkách flash a flashové stránky ve stylu YouTube? Pomocí tohoto návodu se dozvíte, jak Flash v Opeře zprovoznit.

Nejprve si stáhněte v aplikacích Task Manager a spusťte jej v telefonu. Potřebujeme zavřít procesy OperaPreL a proces Opera9, takže je označte a stiskněte Close, resp. je killněte.

Nyní si stáhněte balíček Opera 2808 update, který obsahuje 3 soubory a updatuje vám Operu na verzi 9.5 2808. Tyto 3 soubory nahrejte do adresáře Windows a přepište soubory původní (Opera9.exe a OperaL.exe).

Nyní proveďte softwarový restart.

Stáhněte si v aplikacích Macromedia Flash Player 7 a nainstalujte. Poté stáhněte ještě tento soubor (nullkb.ARM4.cab), který opravuje chybu vyskakování softwarové klávesnice. Soubor nainstalujte a proveďte opět softwarový restart.

Teď už jen zbývá spustit Operu a zkontrolovat, zda máte v Settings - Advanced zapnuté plug-iny jako na obrázku:Screeny s fungujícím flashem v Opeře Mobile:Vaše zkušenosti můžete diskutovat v tomto vláknu na našem fóru.

Reklamawww.ppc-cestiny.cz - Vaše oblíbené aplikace hezky česky© Copyright 2008, created by Michal Biel.