na stránkách věnovaných špičkovému komunikátoru HTC Touch Pro www.touchpro.cz ! Naleznete zde jak základní informace o tomto telefonu, tak i multimediální obsah a spostu dalších užitečných informací.
FAQ
Slovník
Řešení často kladených dotazů týkajících se telefonu HTC Touch Pro:


Jak provést softwarový restart telefonu?

Pro softwarový restart máte na spodní straně telefonu speciální tlačítko, které se nachází napravo od konektoru mini USB. Zmáčkněte jej stylusem a provede se softwarový restart telefonu.

Co je to G-Sensor?

G-Sensor je pohybové čidlo umístěné v telefonu HTC Touch Pro. Telefon tak sám pozná v jaké poloze se nachází a může tak například otožit zobrazení displeje o 90 stupňů. Pomocí G-sensoru můžete ovládat například základní hru Teeter.

Kde nastavím hodiny v Touch FLO 3D tak, aby byly 24 hod a ne 12AM/PM?

Start/Settings/System/Regional settings a zde vyberte češtinu.

Jak připojím notebook na internet přes BT?

Start/Settings/Poslední záložka/Internet Sharing. Zde vyberte místo USB > Bluetooth PAN

Co je to TouchFlo 3D?

TouchFlo 3D je aplikace od HTC, která vytvoří malé uživatelské prostředí, které je plně uzpůsobené k ovládání prsty a nahradí standardní obrazovku Dnes. Toto prostředí obsahuje rychlý přístup pomocí prstů k základním funkcím telefonu (kontakty,zprávy,hudba, obrázky...). Můžete si jej prohlédnout na videu v sekci Obecné informace.

Proč jsou nějaké aplikace ve formátu cab a některé ve formátu exe ?

Aplikace ve formátu .cab se instalují přímo v telefonu. Pokud má však nějaká aplikace formát .exe tak ji musíte zpravidla nainstalovat přes počítač, přičemž váš telefon je k němu připojen přes ActiveSync. Existují však vyjímečně aplikace ve formátu .exe, které se spouští až v telefonu. Ty vám však na vašem počítači spustit nepůjdou.

Reklamawww.ppc-cestiny.cz - Vaše oblíbené aplikace hezky česky© Copyright 2008, created by Michal Biel.